Hakkımızda

Sektöründe uzman bireysel olarak işinde başarılı beş kişinin birleşmesi ile kurduğumuz Baldağı Gıda Ltd. Şti.’ni Bal sektöründe üst basamaklara taşımak amacıyla sizin için çalışmaktayız.

Firmamız Baldağı Gıda Ltd. Şti. 2005 yılında kurulmuştur. 12 yıl içinde 150 ye yakın bayilikle şuanda faaliyetine devam etmektedir. Kısa sürede bu kadar çok bayiliğin oluşumunda Baldağı markasının kendisini kısa sürede tüketiciye sevdirmesinin etkili olduğunu düşünüyoruz.

2014 yılı sonunda kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi artırmak amacıyla 4500 m²’lik yeni fabrika inşaat projemize başladık. Siz değerli müşterilerimize 2015 yılı itibarıyla yeni fabrikamızda Avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz.

Kendi yemediğimiz ürünü bir başkasına da yedirmeyiz anlayışıyla çıktığımız yolda tüketici sağlığını hep ön planda tutmaktayız.

Bal konusunda oldukça zengin bir floraya sahip olan ülkemizin nadide ballarını siz tüketicilerimize hiçbir katkı maddesi kullanmadan direk olarak sunmaya çalışıyoruz.

Bizleri bu yolda yalnız bırakmayacağınıza inanıyoruz.

Misyon & Vizyon

Müşterilerimizin istekleri, kanuni mevzuat ve piyasadaki rekabet şartları doğrultusunda, kaliteli, güvenilir mamuller üretmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve artırmak için sürekli iyileştirmeyi hedef alarak daha iyiye ulaşmak firmamızın kalite politikamızdır.

"Bal Gibi Yeni Nesiller Yetişecek."

Uluslar arası standartlar organizasyonun hazırladığı gıda güvenliği yönetim sistemlerini, faaliyet gösterdiğimiz tüm üretim alanlarında ve işletmemizde uygulamaktayız.